Certyfikat Pantera Biznesu

Nie da się zaprzeczyć, że każdej firmie małej jak i dużej są potrzebni nowi klienci. Wyobraźmy sobie jednak nowego klienta, który pierwszy raz widzi naszą firmę.

Certyfikat Pantera Biznesu jest dla niego na pewno jakimś argumentem za tym, żeby skorzystać właśnie z naszych usług. Nie sądzę, że jest to argument definitywny, ponieważ to zależy od tego w jaki sposób sami zaprezentujemy naszą ofertę, ale nie da się zaprzeczyć, że jest to jakiś argument, który na pewno w mniejszym lub większym stopniu – w zależności od klienta – ułatwi nam pozyskanie go.

Program Pantera Biznesu przeznaczony jest dla firm przestrzegających dobrych praktyk w biznesie. Laureatem Programu mogą być tylko firmy które zaakceptowały warunki programu i zostały pozytywnie zweryfikowane.

Firma sprawdzana jest specjalnym autorskim oprogramowaniem. Jeśli oprogramowanie nie wykryje żadnych negatywnych opinii, będzie miała możliwość uczestniczenia w projekcie Pantera Biznesu.

Ogromna ilość firm zdała sobie już sprawę z tego, jak ważna jest reklama i marketing. Kiedyś takie zabiegi były dostępne tylko dla dużych firm. Aktualnie – wraz z postępem i upowszechnieniem internetu, usługi tego typu zaczynają być nie tylko opcją, która pozwala nam się rozwijać, ale elementem bez którego prowadzenie biznesu staje się coraz trudniejsze.

Korzyści z uczestnictwa w programie Pantera Biznesu:

  • zwiększa zaufanie potencjalnych klientów.
  • wzmacnia wizerunek i powoduje wzrost sprzedaży
  • wzmacnia miejsce firmy na rynku oraz buduje jej pozytywny wizerunek
  • wyróżnia firmę wśród innych przedsiębiorców